Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
Dil Seçiniz EnglishTurkish

Rad-Rsoft

Rad-Rsoft

İŞ AKIŞ SÜREÇLERİNDE

TAM KAPSAMLI HAKIMIYET

Bir bilgisayarda (uç nokta) oturum açan tüm kullanıcıların davranışlarını ve etkinliklerini takip etmeye imkan tanıyan RAD-R, çalışan verimliliğinin tespit edilmesinde ve üretkenliğinin artmasında kullanılan en etkili programlardan biridir. Çalışan izleme çözümü ile şirket bünyesindeki bilgisayarlar kullanıcılarının gün içindeki PC faaliyetlerinin tespit edilmesini sağlayan program, kullanıcıların bilgisayar üzerinde günün hangi saatinde, hangi faaliyeti gerçekleştirdiğinin tespit edilmesini sağlar. Şirketlerin en hassas verilerinin çalışanlar ve üçüncü taraf kuruluşlarınca kötüye kullanımını engelleyen sistem, aynı zamanda siber güvenliğin etkili olarak sağlanmasına yardımcı olur.

Davranış analizi ve üretkenlik araçlarını tek bir platformda bir araya getiren RAD-R ile şirketlerdeki donanım ve yazılım varlıklarının envanter kayıtlarının hızlı ve kolay bir şekilde tutulması mümkündür.

Çalışanların iş akış süreçlerinin online olarak takip edilmesini sağlayan RAD-R programı, yönetici paneli sayesinde tarayıcıdan veya mobil cihazlardan takip işleminin gerçekleştirilmesini sağlar. Zaman ve mekan kısıtlamasını ortadan kaldıran program, bulunduğunuz her yerden şirketinizdeki iş akış süreçlerini takip etmenize izin verir. Şirket içindeki faaliyetleri nesnel olarak ölçümleyebileceğiniz sistemde hem çalışanların üretkenliğini hem de bilgisayarlarda kullanılan programların verimliliklerini ölçümleyebilirsiniz.