Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
      Dil Seçiniz EnglishTurkish
Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
Dil Seçiniz EnglishTurkish

Portnox

Portnox NAC

Ağ Erişim Kontrolü. Basitleştirilmiş.

WiFi, Kablolu Bağlantı Noktaları ve Uzaktan Erişim için Bulut Tarafından Sağlanan ve Şirket İçi NAC Çözümleri.

Bulut Tarafından Sağlanan Ağ Görünürlüğü ve Kontrol Çözümleri

Portnox CLEAR, cihaz veya konum ne olursa olsun, tüm erişim katmanlarında tüm uç noktalar için eyleme geçirilebilir ağ görünürlüğü, sürekli risk izleme ve proaktif iyileştirme sağlar.

Hizmet olarak NAC

Cihaz kimlik doğrulamasını etkinleştirmek, ağ görünürlüğünü yükseltmek, erişim kontrolünü güçlendirmek ve tüm erişim katmanlarında uç nokta risk izlemesini uygulamak için bulut tarafından sağlanan NAC çözümümüzden yararlanın.

Hizmet Olarak Sıfır Güvenle Uzaktan Erişim

Sürekli uç nokta risk izleme, proaktif cihaz düzeltme ve MFA ile VPN, VDI ve kurumsal bulut uygulamaları için uzaktan erişim güvenliğinizi kolayca geliştirin.

Hizmet Olarak WiFi Güvenliği

PSK’lardan uzaklaşın ve kişisel kimlik bilgilerini veya dijital sertifikaları kullanan kimlik tabanlı kimlik doğrulaması kullanarak konum veya cihaz türü ne olursa olsun bulutta WiFi erişimini sorunsuz bir şekilde güvenceye alın.

Hizmet olarak RADIUS

RADIUS sunucularını ayakta tutmak söz konusu olduğunda tüm ağır yüklerden bıktınız mı? Acınızı hissediyoruz, bu yüzden kablolu ve kablosuz ağ erişimini güvenli bir şekilde doğrulamayı ve kontrol etmeyi her zamankinden daha kolay hale getiriyoruz.