Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
Dil Seçiniz EnglishTurkish

Nexusguard

Nexusguard

2008 yılında kurulan Nexusguard, DDoS saldırı tespiti, azaltma ve analizinde on yılı aşkın deneyime sahiptir. Başarı stratejimiz, sıfırdan güçlü bir insan, süreç ve teknoloji temeli üzerine inşa edilmiştir. Organik büyüme ve DDoS saldırıları tehdidine karşı koymaya odaklanmak, başarımızın anahtarıdır. Kapsamlı ürün portföyümüz artık çeşitli saldırılara karşı koruma sağlamak için şirket içi, özel bulut ve küresel bulutun özelliklerini ve avantajlarını bir araya getiriyor.

İletişim Hizmet Sağlayıcılarının (CSP’ler) ağlarında ve alt müşterilerde DDoS korumasına yönelik artan talebini kabul ederek, 2016 yılında CSP’ler için DDoS korumasını basitleştirmeye odaklanmaya başladık.

2012

Küresel erişimimizi genişletmek için tavsiye, bayi ve ortak programları tanıtıldı.

2018

Dönüşümsel İttifak İş Ortağı (TAP) programı, siber güvenlik değer zincirini yukarı taşımak isteyen CSP’lerin ihtiyaçlarını karşılamak ve bir hizmet olarak DDoS azaltma sunmalarını sağlamak için tanıtıldı.

2019

Küresel CSP’lerin sürekli gelişen DDoS tehditlerini ele alma yükünü hafifletmeye yardımcı olmak için özel olarak oluşturulan Yönetilen DDoS Azaltma Platformumuzu başlattık.

2020

Nexusguard Academy, endüstrinin yetenek açığını ele almasına yardımcı olan sertifikalı siber güvenlik kursları sunmak için kuruldu.

Yönetilen DDoS Azaltma Platformu

Vizyon

İletişim Hizmet Sağlayıcıları için DDoS’u Basitleştirme

Misyon

Küresel İletişim Hizmet Sağlayıcıları için iş ortağı ve tercih edilen MSSP olmak