Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
Dil Seçiniz EnglishTurkish

Nakivo

Comodo KoruMail​

Güvenli Esnek Mesajlaşma

SSL destekli POP3, IMAP, STMP, HTTP protokolleriyle güvenli iletişim sağlamaktadır.

Nakivo

Güvenebileceğiniz Şirket

NAKIVO Inc., 2012’den beri KOBİ ve kurumsal pazar için veri koruma ve site kurtarma yazılımı geliştiren özel bir şirkettir.

Şirket tarafından geliştirilen çözüm olan NAKIVO Backup & Replication, dünya çapında 16.000’den fazla şirket tarafından kritik verilerini sanallaştırılmış ve hibrit ortamlarda korumak için kullanılmaktadır.

NAKIVO, 140’tan fazla ülkede 4.000’den fazla kanal ortağıyla küresel bir varlığa sahiptir.

300’e yakın barındırma, yönetilen ve bulut hizmeti sağlayıcısı, müşterilerine VM BaaS, RaaS ve DRaaS sunmak için şu anda NAKIVO’nun yazılımını kullanıyor.

NAKIVO, 5 yıldızlı topluluk incelemelerinde etkileyici bir geçmişe ve destekle %97’nin üzerinde müşteri memnuniyetine sahiptir ve ayrıca VMworld 2018 ABD’de Veri Koruma için “Best of VMworld 2018” Altın Ödülünü kazanmıştır.

Müşteriler bize güveniyor ve biz de bu güveni sağlamayı hedefliyoruz.

KOBİ’ler ve İşletmeler için Veri Koruma Çözümü

KOBİ’ler ve İşletmeler için Veri Koruma Çözümü

NAKIVO Backup & Replication, hem KOBİ’ler hem de büyük işletmeler için hızlı, güvenilir ve uygun maliyetli bir veri koruma ve site kurtarma çözümüdür.

Otomasyon ve güvenilirlik göz önünde bulundurularak oluşturulan NAKIVO Backup & Replication, hafif ve kullanımı kolay olmakla birlikte kurumsal düzeyde işlevsellik sunar.

Çözüm, fiziksel, sanal ve bulut ortamları için eksiksiz bir yedekleme, çoğaltma ve kurtarma özellikleri paketi sunar.

NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma, size büyük esneklik ve çoklu otomasyon seçenekleri sunarak, dikkatinizi başka bir yere yönlendirmenize olanak tanıyarak zamandan ve kaynaktan tasarruf etmenizi sağlar.

“NAKIVO’nun hızlı VM yedeklemesi ve VM replikasyonu, kritik VM’lerimizi her zaman çalışır durumda tutar. VMware VM’lerimiz başarısız olursa, VM yük devretme ve yeniden çalışma ile kurtarmak için yalnızca birkaç dakikaya ihtiyacımız olur.”

Noel Peden, Boise Cascade’de Uygulama Geliştirme Süpervizörü

“QNAP NAS’a yüklenen NAKIVO Backup & Replication ile yedekleme 2.5 kat daha hızlı! Tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan, paradan tasarruf sağlayan ve güvenilirlik sağlayan profesyonel bir çözüm bulduk.”

Mickaël Masquelin, IEMN’de BT Departmanı Müdürü

“NAKIVO Backup & Replication ile üniversite zamandan ve paradan tasarruf ederken, aynı zamanda gönül rahatlığı da kazandı. Artık zamanımın çoğunu yedekleme yönetimine değil, BT ile ilgili diğer görevlere harcıyorum.”

Edwardson A. Pedragosa Jr., Uluslararası Asya-Pasifik Üniversitesi Ağ Yöneticisi

“NAKIVO Backup & Replication’da, VM’leri daha hızlı yedeklememize ve VM’leri dakikalar içinde kurtarmamıza olanak tanıyan, iş operasyonlarımızı her zaman kullanılabilir durumda tutmak için son derece yararlı olan kararlı bir VM yedekleme çözümü bulduk.”

Steven Schmidt, One World Direct Sistem Yöneticisi

“NAKIVO Backup & Replication ile VM yedekleme yönetiminden tasarruf ettiğimiz her saat maliyet tasarrufuna dönüştürülebilir. NAKIVO Backup & Replication, kurulum ve konfigürasyon açısından kaynak açısından verimlidir. NAKIVO Backup & Replication tam ihtiyacımız olan şeydi.”

“NAKIVO Backup & Replication ile üniversite zamandan ve paradan tasarruf ederken, aynı zamanda gönül rahatlığı da kazandı. Artık zamanımın çoğunu yedekleme yönetimine değil, BT ile ilgili diğer görevlere harcıyorum.”

Edwardson A. Pedragosa Jr., Uluslararası Asya-Pasifik Üniversitesi Ağ Yöneticisi

Küresel ağ

Amerika, Avrupa, Afrika, Orta Doğu ve Asya-Pasifik Bölgelerinde 140 ülkede 4.000’den fazla çözüm sağlayıcı NAKIVO Ortak Programına katıldı ve NAKIVO veri koruma ürününü KOBİ ve kurumsal müşterilerine sunuyor.

NAKIVO ayrıca, Lifeboat Distribution (Amerika Birleşik Devletleri), Arrow ECS (EMEA), Ulink Technology (Tayvan), MPA (Avustralya) ve diğerleri dahil olmak üzere dünyanın önde gelen yazılım distribütörleriyle dağıtım anlaşmaları imzalayarak küresel bir varlık geliştirmiştir.

Küresel ağ

Bulut Sağlayıcıları için Veri Koruma Hizmet Olarak Sunulan Yazılımları

Bulut Sağlayıcıları için Veri Koruma Hizmet Olarak Sunulan Yazılımları

NAKIVO’nun Bulut Sağlayıcı Programı, 300’e yakın yönetilen hizmet, bulut ve barındırma sağlayıcısının VM Hizmet Olarak Yedekleme (BaaS), Hizmet Olarak Çoğaltma (RaaS) ve Olağanüstü Durum Kurtarma sunmasını sağlamıştır. Müşterilerine Hizmet (DRaaS).

Nitelikli Bulut Sağlayıcı Ortakları, ürünün çoklu kiralama ve self servis özelliklerinden yararlanırken VM başına aylık kiralama temelinde NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma lisansı alabilir.

Bulut Sağlayıcı Programı hakkında daha fazla bilgi edinin >

Başarınız Bizim Misyonumuzdur

NAKIVO Yedekleme ve Çoğaltma, zamandan ve paradan tasarruf etmeniz için tasarlanmıştır.

Ürün, ortamınıza sorunsuz bir şekilde entegre olur, yönetim yükünü azaltır, veri koruma düzeylerini iyileştirir ve verilerinizi hızla kurtarır.

BT Direktörü Tom Arentsen, “Değerlendirmemizde, NAKIVO Backup & Replication, çok daha sezgisel bir kullanıcı arayüzü sağlarken en yüksek VM yedekleme performansı ve iş tamamlama güvenilirliği ile zirveye çıktı – ve tüm bunlar daha düşük bir genel fiyat noktasında” diyor. Hostventura’da.

Başarınız Bizim Misyonumuzdur