Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
      Dil Seçiniz EnglishTurkish
Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
Dil Seçiniz EnglishTurkish

MaySiber SCOP VISION

SCOP VISION

Veri Ağındaki Keskin Gözünüz

Güvenlik olaylarınızı ve ağınızdan akan veriyi anlık olarak analiz edin. Dahili ve harici tüm tehditlere karşı önleminizi hemen alın.

SİSTEMLERİNİZİ İZLEYİN

Tedavi için erken teşhis ne kadar önemliyse siber güvenlik için de erken tespit o kadar önemlidir. scopVISION ile kullanıcıların bilgi işlem sistemindeki aktivitelerini, eriştikleri verileri ve uygulama aktivitelerini yakından izleyin, müdahalelerinizi yapın ve risklerinizi yönetin.

Derin İzleme ve Analiz Platformu

scopVISION, tasarımında kullanılan Elasticsearch Veri Tabanı sayesinde büyük veri üzerinde hızlı arama ve analiz yapılmasına olanak sağlar.

Aktivite Loglama

Günlük log toplama ve olay korelasyonu gibi özellikleri tek sistem altında uygun maliyetle sunar. Son kullanıcı makinelerinizin denetimini merkezi yapı altına alır ve envanter yönetiminizi kolaylaştırır.

Anlık Risk Yönetimi

scopVISION, üzerinde toplanan verinin büyüklüğünden bağımsız olarak gerçek zamanlı ve geçmişe dönük korelasyon olanakları sunar.

MÜDAHALE EDİN

scopVISION ile, toplanan veri üzerinden çalışan korelasyon yeteneği sayesinde, sürekli yapılması gereken incelemeler otomatikleştirilerek, önceden tanımlanan durumlar oluştuğunda uyarılar üretilir ve ilgili kişiler bilgilendirilir. Bu sayede sistem üzerinde meydana gelebilecek olası olaylar önceden tanımlanarak tespit edilir ve gerekli müdahalelerin yapılmasına olanak sunar.
  • Elasticsearch ile Mükemmel Performans
  • Üstün Korelasyon Yeteneği
  • Müdahale Otomasyonu
  • Özelleştirilebilen Aksiyonlar
 

İŞİNİZİ KORUYUN

Nihayetinde önemli olan işinizin sürekliliğidir. Siber güvenliğin, yani bizim işimiz de işinizin ve operasyonlarınızın devamlılığını sağlamak. scopVISION entegre modülleri sayesinde, sistemlerinizi her açıdan izler ve tüm operasyonunuzun etkin şekilde izlenmesini sağlar.
  • Bütünleşik Altyapı Kontrolü
  • Düşük Maliyet
  • Yerli ve Milli Çözüm