Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
      Dil Seçiniz EnglishTurkish
Bize Ulaşın 0 216 256 50 48
Dil Seçiniz EnglishTurkish

Comodo DLP

Comodo DLP

Veri Kaybını Önlemeye Genel Bakış

Comodo’dan MyDLP, kaya gibi sağlam hepsi bir arada Veri Kaybını Önleme (DLP) çözümüdür.

MyDLP kullanmak yeterlidir. 

Daha fazla bilgi için    tıkalayın

MyDLP ile kredi kartı numaraları, sosyal güvenlik numaraları veya hassas bilgileri içeren veri akışlarını engelleyebilirsiniz. Kişisel ve finansal bilgilerinizi sizinle paylaşırken müşterileriniz daha rahat olacak. MyDLP web, posta, yazıcılar, çıkarılabilir aygıtlar ve daha fazlası için veri güvenliği sağlar. Hassas verileriniz ağ bağlantıları veya uç nokta cihazları üzerinden sızmaz.

MyDLP’yi özel veri dosyalarınızla bir kez eğitin ve MyDLP bunları sonsuza kadar koruyacaktır. Hiç kimse bunları ağınızın dışına aktaramaz.

Veri kaybının önlenmesi, birçok düzeyde savaşılması gereken bir savaştır. Kötü amaçlı bilgisayar korsanları verilerinizi ister ve işlettiğiniz her yerden bu veriler çelik gibi görünür. MyDLP web, posta, yazıcılar, çıkarılabilir aygıtlar ve daha fazlası için veri güvenliği sağlar. Hassas verileriniz ağ bağlantıları veya uç nokta cihazları üzerinden sızmaz.

Siber korsanlar kimlik hırsızlığı ve finansal sahtekarlık için kullanılabileceğinden, bireyi kişisel olarak tanımlayabilecek tüm verileri ödüllendirir. Yeni yasalar ve yönetmelikler, işletmeleri bu tür verilerin, iş operasyonları için de gerekli olan verilerin korunmasından sorumlu tutmaktadır.

Korsanlar, hükümetlerin kendi cezai veri hırsızlığı operasyonları için Gelişmiş Kalıcı Tehditler (APT) olarak bilinen ulusal güvenlik verilerini çalmalarına öncülük eden taktiklere yöneliyorlar. APT’ler, alıcıları kişisel verilerini ifşa etmeye yönlendiren e-posta kimlik avı gibi aldatmalarla daha kritik veriler elde etmek için şirket içi etkinlikler gibi görünüşte zararsız verilerden yararlanan ayrıntılı veri hırsızlığı işlemlerini içerir.

Bu, ister bir veri tabanındaki veriler ister bir fotokopi makinesinin belleğindeki veriler olsun, kuruluşunuzdaki tüm verileri daha savunmasız hale getirir. Verileriniz en değerli varlığınızdır ve verileriniz hiç olmadığı kadar risk altındadır.